odnawialne źródła energii

Facebook Facebook

Moduły S18 -> 245 - 265W

Dane podstawowe Opis Dane techniczne Pliki Filmy Dane podstawowe
  • Moc : 1 kW

Rodzaj paliwa:

  • Słońce Słońce

Zastosowanie

Firma Aleo-Solar to niezawodny partner przy każdej inwestycji w instalację fotowoltaiczną.

Polikrystaliczny moduł fotowoltaiczny Aleo S18 produkowany jest ze starannie wybranych elementów przy zachowaniu najbardziej surowych norm podczas procesu produkcji. Oferując Państwu ten moduł możemy być pewni, że spełni on w pełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Moduł Aleo S18 jest skonstruowany na użytkowanie przez długie lata a to wszystko dzięki wykorzystaniu komponentów najwyższej jakości oraz przestrzeganiu surowych norm podczas procesu produkcji. Nawet wieloletnie użytkowanie w warunkach ekstremalnych moduł S18 gwarantuje wysokie uzyski energetyczne – nie są straszne mu wysokie obciążenia śniegiem czy wiatrem oraz wysokie i niskie temperatury.

Państwa inwestycja jest w pełni zabezpieczona. Firma Aleo daje 10 lat gwarancji na produkt oraz 25 lat gwarancji na wydajność. Dodatkowym potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych produktów jest fakt, iż firma Aleo ponosi, w przypadku awarii modułów, koszt wymiany i dostarczenia nowych modułów. Jedyna taka gwarancja na rynku!

Aleo – tutaj można być pewnym, że to dobra decyzja.

Moduły fotowoltaiczne S18 dostępne są w zakresie mocy od 245W do 265W.

MODUŁY S18
  • MODUŁY S18
  • Moduł fotowoltaiczny S18
  • certyfikaty
  • Wymiary modułu
Opis Dane techniczne Pliki Filmy
Napisz do nas
lub zadzwoń

handlowy@fcctech.pl +48 795 944 258

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij