odnawialne źródła energii

Facebook Facebook

O Nas

 

 

FCCTECH i FCC innowacje to marki należące do FCC Innowacje sp z o.o. Nasza firma oferuje szereg innowacyjnych produktów z dziedziny odnawialne źródła energii i paliwa alternatywne. Oferujemy maszyny do mikronizacji i separatory, śluzy przesypowe, przekładnie i inne maszyny przemysłowe. W ofercie znajdują się też zbiorniki kriogeniczne LNG, kotły przemysłowe, instalacje przemysłowe oraz stacje ładowania samochodów z napędem elektrycznym. Produkujemy tez kontenery techniczne pod kotłownie kontenerowe oraz ekologiczne oczyszczalnie przydomowe ścieków a także młyny bijakowe.

Eqotech to marka dla klientów ceniących ekologię oraz energooszczędne rozwiązania z zakresu techniki grzewczej dla domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych i przemysłowych, budowli typu agro dla rolnictwa czy też obiektów komunalnych i użyteczności publicznej. Oferta produktów pod marką Ecoline obejmuje zatem ekologiczne kotły c.o i piece na różne rodzaje paliw w tym na biomasę, drewno, pelety, odpady drzewa, zrębki i trociny, odpady i wytłoczyny z przemysłu spożywczego czy inne odpady powędzalnicze. Poza techniką grzewczą oferujemy też zestawy fotowoltaiczne, które zapewniają darmowy prąd ze słońca a także mobilne kotłownie kontenerowe.

Jesteśmy importerem stacji ładowania aut elektrycznych Etrel.Terminale i stacje ładujące pojazdy elektryczne - EV to dynamicznie rozwijający się rynek w Polsce i Europie.

 

Nasz zespół projektowy złożony z ekspertów z dziedziny techniki grzewczej jest w stanie zaprojektować indywidualnie każdy typ kotłowni w zakresie od 10 kw do 2 MW. Mogą być to kotłownie o różnej specyfikacji i systemach podawania paliwa.Warto podkreślić że dostawcami naszej firmy są polskie i zagraniczne firmy o ugruntowanej pozycji w branż, posiadające liczne obiekty referencyjne.

 
 

Mając na względzie ekologię oraz niską emisję spalin, duża część pieców i kotłów c.o. naszej oferty spełnia wymogi emisji 5 klasy wg EN 303-5 i mogą być przedmiotem dofinansowania lub brać udział w programach ograniczenia niskiej emisji ( PONE ).Oferując innowacyjne rozwiązania z zakresu energii odnawialnej dla budownictwa jedno-wielorodzinnego oraz przemysłu i rolnictwa, kierujemy się zasadą, że każdy rachunek za ogrzewanie lub prąd można zawsze obniżyć.Potrzebna tylko do tego wiedza jak to zrobić.Dlatego nasza oferta obejmuje:

- ekologiczne niskoemisyjne kotły i piece c.o.

- mobilne kotłownie kontenerowe na olej i pelety

- zestawy fotowoltaiki

- nagrzewnice powietrza na biomasę i opał stały

- zbiorniki akumulacyjne

- zbiorniki c.w.u ze stali nierdzewnej

- pompy ciepła 

Mając na celu ekologiczne ogrzewanie oferujemy ciekawe rozwiązania dla rolnictwa i przemysłu drzewnego, które pozwalają redukcję kosztów ogrzewania nawet do 80 %. Piece na odpady drzewa, pył MDF, odpady trocin i wiór pozwalają stosowanie odpadów czyli najtańszego paliwa wielu tartakom i zakładom obróbki drewna. Spalanie zaś słomy w formie brykietów, snopków, balotów czy kostek to dla rolnictwa najtańszy sposób na ogrzewanie domów, obór, kurników, ferm czy sortowni.

 

Działania ekologiczne, z racji małego wsparcia Państwa w tym zakresie, aby było popularne, musi być szeroko propagowane. Od lat nasza firma organizuje szkolenia, spotkania lub konferencje mające na celu jedno – szeroko pojętą ekologię. Promowanie odnawialnych źródeł energii, fotowoltaiki czy energii ze słońca to nasz nadrzędny cel.

Uczestniczymy też w wielu targach poświęconych odnawianym źródłom energii w kraju i zagranicą.

Nasze innowacyjne rozwiązania dla energetyki i ciepłownictwa są atrakcyjne cenowo oraz mają na celu optymalizację kosztów funkcjonowania. Posiadamy liczne referencje naszych klientów.Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij