odnawialne źródła energii

Facebook Facebook
Wypożyczalnie samochodów elektrycznych
22.05.2017

Wypożyczalnie samochodów elektrycznych

Po systemie "sharing" dla rowerów, rusza nowy system 4mobility który umożliwi łatwo wynająć samochód na terenie Warszawy, za naprawdę symboliczne pieniądze. 

Za niecałe 0,41 zł za minutę można będzie jeździć MINI lub nowym BMW po warszawskich ulicach dzięki nowej usłudze 4mobility. System ten podbił już dużą cześć Europy i sprawdza się rewelacyjnie np: u zachodnich sąsiadów tj w Niemczech.

Mamy nadzieję, że system car sharing rozszerzy się o auta z napędem elektrycznym, które może by bardziej przekonały warszawiaków, to tego systemu napędu. Wciąż bowiem auta elektryczne ( mimo wzrostów sprzedaży ) to promil sprzedaży nawet wśród marek premium jak audi, vw, bmw czy mercedes. A w Europie udział napędu elektrycznego jest znacznie większy wśród noworejestrowanych aut. Takie wypożyczalnie aut z napędem elektrycznym to już standard wielu stolic europejskich.

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij