odnawialne źródła energii

Facebook Facebook

Turbiny wiatrowe Airon Umbrella

Dane podstawowe Opis Dane techniczne Filmy Dane podstawowe
  • Moc : 1 kW

Rodzaj paliwa:

  • Wiatr Wiatr

Zastosowanie

Małe przydomowe elektrownie wiatrowe doskonale sprawdzają się zarówno w terenach zurbanizowanych, jak i na obszarach pozamiejskich, zwłaszcza w miejscach z utrudnionym dostępem do sieci energetycznych lub w miejscach gdzie występują często wyłączenia prądu. Znajdują zastosowanie u klientów indywidualnych (jako zasilanie dla domów jednorodzinnych lub gospodarstw rolnych) jak również u użytkowników komercyjnych i instytucjonalnych. Oferujemy kompletny zestaw: turbinę, generator, sterownik oraz system montażowy: na dach lub wolno stojący (słup bądź maszt).

Przydomowa elektrownia wiatrowa może funkcjonować zarówno w systemie on-grid, czyli we współpracy z siecią elektroenergetyczną, jak równie w systemie off-grid – pozwalającym na całkowite uniezależnienie się od zakładu energetycznego.  

Turbina Airon Umbrella
  • Turbina Airon Umbrella
  • 2
  • 3
Opis Dane techniczne Filmy
Napisz do nas
lub zadzwoń

handlowy@fcctech.pl +48 795 944 258

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij