odnawialne źródła energii

Facebook Facebook
Tanie zestawy fotowoltaiczne jako uzupełnienie budynku samowystarczalnego
03.10.2017

Tanie zestawy fotowoltaiczne jako uzupełnienie budynku samowystarczalnego

Wszyscy dążą obecnie do ograniczenia praktycznie do zera emisji szkodliwych substancji a także optymalizację kosztów wytwarzania energii elektrycznej i cieplnej.Dochodzi do tego coraz ważniejsza samowystarczalność energetyczna budynku, najlepiej żeby wytwarzał więcej energii niż sam potrzebuje.

Odpowiedzią na to wyzwanie jest zastosowanie zestawów fotowoltaicznych w połączeniu w kaskadzie z kogeneracją bazującą na silniu gazowym lub kotłem c.o opalanym biomasą.

Wywtarzajac tanią energię elektryczną i cieplną osiągamy najlepsze efekty ekologiczne. Zapraszamy do kontaktu z nami, udostępniamy opracowania i programy funkcjonalno- przestrzenne, które posiadają stosowne analizy i wyliczenia udawadniające optymalizację efektu ekologicznego przy zastosowaniu tego rozwiązania. 

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij