odnawialne źródła energii

Facebook Facebook

SMA Sunny Island -> 4.4M

Dane podstawowe Pliki Dane podstawowe
  • Moc : 5 kW

Rodzaj paliwa:

  • Słońce Słońce

Zastosowanie

Inwertery Sunny Island to idealne rozwiązanie do instalacji wyspowych i instalacji podłączonych do siecic elektroenergetycznej.

Falowniki Sunny Island idealnie się sprawdzają w systemach wyspowych i w systemach podłączonych do sieci elektroenergetycznej I w obu przypadkach zachwycają swoimi niewątpliwymi atutami. Użytkownicy mogą polegać na ponad 25-letnimi doświadczeniu firmy SMA w zakresie produkcji falowników współpracujących z akumulatorami. Wysoka klasa ochronności, szeroki zakres temperatur roboczych oraz odporność na przeciążenia zapewniają maksymalny poziom bezpieczeństwa w systemach wyspowych. Inteligentne zarządzanie obciążeniem i energią gwarantuje niezawodne działanie również w sytuacjach awaryjnych.

Falownik Sunny Island stanowi główny element SMA Flexible Storage System - elastycznego systemu magazynowania energii przeznaczonego do nowych i już eksploatowanych instalacji fotowoltaicznych - falownik magazynuje wytworzony przez siebie prąd solarny i wraz z Sunny Home Manager zapewnia inteligentne zarządzanie energią we własnych czterech ścianach. Przewodnik konfiguracyjny i intuicyjna obsługa umożliwiają w obu przypadkach szybki i prosty rozruch.

Sunny Island są idealnym rozwiązaniem do systemów autonomicznych i systemów podłączonych do sieci elektroenergetycznej ze wskazaniem na maksymalizację zużycia prądu solarnego na potrzeby własne.

99
  • 99
  • SMA Sunny Island 4.4M
  • SMA Sunny Island
Pliki
Napisz do nas
lub zadzwoń

handlowy@fcctech.pl +48 795 944 258

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij