odnawialne źródła energii

Facebook Facebook

Palniki pelletowe KIPI - nowość ! - obrotowa komora

Dane podstawowe Opis Dane techniczne Pliki Filmy Dane podstawowe
  • Moc : 16 kW

Rodzaj paliwa:

  • Pellet Pellet

Zastosowanie

Palnik na pellet to urządzenie, które możemy zamontować do obecnie posiadanego pieca c.o  w celu jego modernizacji i rozpoczęcia ogrzewania pelletem, czyli paliwem z biomasy. Jeśli do tej pory ogrzewałeś węglem, olejem czy gazem – możesz szybko i prosto to zmienić, właśnie dzięki zamontowaniu do posiadanego urządzenia palnika na pellet.

Palnik na pellety to oszczędność czasu, pieniędzy i miejsca ! W stosunku do oleju obniżamy koszty do 60 %.

Standardowe palniki dostępne na rynku należy czyścić nawet 2 razy w tygodniu. W palnikach  KIPI został zastosowany innowacyjny mechanizm czyszczenia – obrotowa komora paleniskowa oraz nadmuchowa, dzięki czemu palnika nie musisz czyścić w ogóle. Zasada działania jest bardzo prosta, a jak wiadomo proste rozwiązania są zawsze najlepsze.

Co ciekawe, palnik pelletowy to tani i szybki sposób na modernizację twojego kotła grzewczego ale nie tylko !Nie ponosimy bowiem kosztów demontażu urządzenia lub drogich przeróbek komina i instalacji c.o Po zamontowaniu palnika peletowego stary mało efektywny piec zamieniamy w nowoczesne i ekologiczne źródło ciepła, które działa całowicie bezobsługowo.

Palniki na pelety pasują do modernizacji :

- pieców nadmuchowych

- nagrzewnic powietrza

- pieców węglowych

- kotłów c.o zasypowych

- kotłów przemysłowych i energetycznych

- kominków z płaszczem wodnym. 

palnik samoczyszczący KIPI
  • palnik samoczyszczący KIPI
  • palnik z obrotową komorą spalania KIPI
Opis Dane techniczne Pliki Filmy
Napisz do nas
lub zadzwoń

handlowy@fcctech.pl +48 795 944 258

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij