odnawialne źródła energii

Facebook Facebook

Moduły S79 -> 275 - 290W

Dane podstawowe Opis Dane techniczne Pliki Dane podstawowe
  • Moc : 1 kW

Rodzaj paliwa:

  • Słońce Słońce

Zastosowanie

Aleo-Solar to niezawodny partner dla każdej inwestycji w fotowoltaikę.

Monokrystaliczny moduł fotowoltaiczny S79 produkowany jest ze starannie wybranych elementów przy zachowaniu najbardziej surowych norm podczas procesu produkcji. Oferując Państwu ten moduł możemy być pewni, że spełni on w pełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Moduły monokrystaliczne z serii S79 cechuje niespotykanie wysoka sprawność – z panela o standardowych wymiarach można uzyskać 290W mocy.

Cechą charakterystyczną wysokowydajnych modułów fotowoltaicznych z serii S79 jest ich estetyczny wygląd – posiadają czarną aluminiową ramę, czarne ogniwa monokryształu oraz czarne wypełnienie między ogniwami. Niezwykłe walory estetyczne modułów z serii S79 z pewnością zaspokoją wymagania użytkowników, dla który nie tylko ważne są wysokie uzyski energetyczne ale również estetyczny wygląd modułów na dachu budynku.

Moduł Aleo S79 jest skonstruowany na użytkowanie przez długie lata a to wszystko dzięki wykorzystaniu komponentów najwyższej jakości oraz przestrzeganiu surowych norm podczas procesu produkcji. Nawet w warunkach ekstremalnych moduł monokrystaliczny S79 gwarantuje długotrwały i wysoki uzysk energii – nie są straszne mu wysokie obciążenia śniegiem czy wiatrem oraz wysokie czy niskie temperatury.

Państwa inwestycja jest w pełni zabezpieczona. Firma Aleo daje 10 lat gwarancji na produkt oraz 25 lat gwarancji na wydajność. Dodatkowym potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych produktów jest fakt, iż firma Aleo ponosi, w przypadku awarii modułów, koszty wymiany i dostarczenia nowych modułów. Jedyna taka gwarancja na rynku!

Aleo – tutaj można być pewnym, że to dobra decyzja.

Moduł ALEO
  • Moduł ALEO
  • Moduł monokrystaliczny Aleo S79
Opis Dane techniczne Pliki
Napisz do nas
lub zadzwoń

handlowy@fcctech.pl +48 795 944 258

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij