odnawialne źródła energii

Facebook Facebook
Kotły i piece na pelet małej mocy
28.05.2019

Kotły i piece na pelet małej mocy

W naszej ofercie, obok termokominków na pellet z płaszczem wodnym, które mogą ogrzewać domy do 100 m kW, pojawiły się niemieckie kotły serii Pelleasy Thermoflux, które posiadają certyfikat TUV 5 klasy emisji i ekoprojekt.

Kotły te są nieocenione dla właścicieli domów drewnianych, pasywnych czy małej kubatury - modulują moc już od 3,9 kW czyli mogą ogrzać dom 60 m kw jak i 120 m kw.

Zajmują do tego bardzo mało miejsca ! Zaledwie 60 x 70 cm !

Wbudowany kosz na pellet zapewnia pracę urządzenia przez parę dni całkowicie automatycznie, gdyż nasz piec ma adaptacyjny sterownik z 4 trybami pracy ( mocy ) oraz automatyczny. Można powiedzieć, że praktycznie na każdym rodzaju pelletu sterownik poradzi sobie z regulacją w trybie automatycznym,  dodatkowo ma też moduł wi-fi !

Zapraszamy do kontaktu - nasi doradcy bezpłatnie przyjada na obmiar kotła do Państwa, posiadamy też tani montaż na terenie kraju poprzez partnerskie firmy instalacyjne - a takze serwis .

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij